Siis koneelle ilmestyi jokin aika sitten Seekmo. Mistä kyse. Vaarallinen, jos on miten saan pois?
Kunnon vastaus!!! Seekmo!
6
615
Vastaukset
- Pete.
Lue tuolta:
http://koti.mbnet.fi/pattaya1/hjt10.htm
HijackThis -ohjelma löytyy tuolta käyttöohjeineen:
http://koti.mbnet.fi/pattaya1/hijackthis.htm
Sitten lähetä HijackThis -ohjelman skannauslogi esim. tuonne:
ttp://keskustelu.afterdawn.com/forum_view.cfm/151 - Heh.
Itse olet taikonut koneellesi softaa.
Tutustu tuossa linkissä, millaisen lisä-ihmeohjelman olet saanut. Voipi olla hyväkin.
PS. Käytä sinäkin Googlea, niin tulee vähemmän kysyttävää.
http://www.seekmo.com/ Moikka! Minulle se ainakin tuli jonkun videopätkän kanssa. Nyt olen yrittänyt hävittää sitä. Saas nähä kuinka äijä käy.
- ............
Itse käytän Windows XP Pro:ta ja tuo tuli jostain videosta. Virustorjunta kuitenkin poisti sen heti automaattisesti. Kannattaa hankkia kunnon virustorjunta/muiden haittaohjelmien poistaja, niin silloin ei tarvitse siirtyä käyttöjärjestelmään, jossa ei mikään ohjelma/peli toimi.
- dfg
............ kirjoitti:
Itse käytän Windows XP Pro:ta ja tuo tuli jostain videosta. Virustorjunta kuitenkin poisti sen heti automaattisesti. Kannattaa hankkia kunnon virustorjunta/muiden haittaohjelmien poistaja, niin silloin ei tarvitse siirtyä käyttöjärjestelmään, jossa ei mikään ohjelma/peli toimi.
Näytä video josta asentuu joku £@$#"¤ seekmo.
- se muka
dfg kirjoitti:
Näytä video josta asentuu joku £@$#"¤ seekmo.
Tarttuu!!!!heh heh...ei tartu kun itse se on vasiten imuroitu....vaikka siitä mitään hyötyy ookkaan....
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Mitä aiot tehdä uudenvuoden aattona
Mitä olet suunnitellut tekeväsi uudenvuoden aattona ja aiotko ensi vuonna tehdä jotain muutoksia tai uudenvuoden lupauks1523426Marin sitä, Marin tätä, yhyy yhyy, persut jaksaa vollottaa
On nuo persut kyllä surkeaa porukkaa. Edelleen itkevät jonkun Marinin perään, vaikka itse ovat tuhonneet Suomen kansan t512422- 1161220
Muistattekos kuinka persujen Salainen Akentti kävi Putinin leirillä
Hakemassa jamesbondimaista vakoiluoppia paikan päällä Venäjällä? Siitä ei edes Suomea suojeleva viranomainen saanut puhu131203Ikävä sinua..
Kauan on aikaa kulunut ja asioita tapahtunut. Mutta sinä M-ies olet edelleen vain mielessäni. En tiedä loinko sinusta va101094Väestönsiirtoa itään?
Ano "the Russo" Turtiainen sai poliittisen turvapaikan Venäjältä. Pian lähtee varmaan Nazima Nuzima ja Kiljusen väki per49948- 46894
Vuoden luetuimmat: Mikä on Pelle Miljoonan taiteilijaeläkkeen suuruus?
Pelle Miljoonan eläkkeen suuruus kiinnosti lukijoita tänä vuonna. Artikkeli on Suomi24 Viihteen luetuimpia juttuja v. 2019880- 39777
Riikka Purra sanoo, että sietokykyni vittumaisiin ihmisiin alkaa olla lopussa.
https://www.iltalehti.fi/politiikka/a/be8f784d-fa24-44d6-b59a-b9b83b629b28 Riikka Purra sanoo medialle suorat sanat vitt198705