Kuhmo on paras!!!
Kuhmo on paras
likinököinen orava
102251
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 10
Vanhimmat
Paraskeskustelu houkuttelee provot kehiin.
se varmaan tukehtu omaan pas....
kuullessani sanan paras. Vikkaa vikkaa täöttyy olla kun nuin pittää kehhua.
osoita se vielä omaan päähäsi . Just tollaset ruikuttajat ja vähättelijät estää ja hidastaa koko maakunnan kasvua. Olet veltto lampaantissi joka odottaa että valtio hyysäisi ja mitään ei saisi yrittää tai olla ylpeä olemisestaan. Häviä!
valitettavasti on, että Kuhumo on paras, vaikka se joitain kirveleekin niin ei pidä valittaa täytyy vaan kärsiä.
näköjjään oo mihinkään hävinny vaikka lähtöni jäläkkeen on paljon virrannu vettä Pajakkakoskessa.
On se niin mukava käövvä aena välillä kahtomassa ja kuuntelemassa tyhmyyvven ylistystä. Ja nyt sitä soapi iliman käömistä, kun lukkoo teältä "viissaukssia"
Voe yhen kerran tätä tosikkomaesuutta.
ollaan kaikki. ei auta vaikka minne muuttasi, siellä se mielen sopukoissa kyttöö sama pienen kylän paha "geeni". niinku sinäkin puutuit näihin jorinoihin, omalla jutulla.
venneessä. Van sinun jutusta se paestaa katteus läpi. Minä kun peäsen käömmään ja palloomaan van sinä vaen olla möllötät paekan peällä koko ajan. Niinkun etulinjassa. Sannoohan se sananlaskukin, että vaehtelu virkistää. Ja toene, jotta läheltä ei neä kaovas.
Koeta piristyö.
keenijä on kuulemma 5 miljarttia. Ota niistä selevä.
olen palannu takaisin kuhmoon. pitkät on reissut takana, täältä on hyvä katella maailmaa nyt. eipä sinua käy katteeksi. pidä lippu korkealla. myö ollaan tämmössie... sie ja mie.
Keskustelu Kuhmo on paras käytiin jo toukokuussa, ei jatketa enää.