kolari

Tietääkö kukaan miten pahasti sahaniemessä rytätyn auton nuoret loukkaantuivat? Ajokortti pitäisi kyllä peruuttaa kymmeneksi vuodeksi tuollaisilta pelleilijöiltä.
3703
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

nuori mies on kuulema vakavasti loukkaantunut.
se auton rusina saisi jäädä paikalleen varoitukseksi.

Äänestä

Ja aina talla tiskissä. Yhtään autoa ei menny ruttuun.. Silloin Tommi Mäkinen oli kingi. Nykynuoret eivät osaa yhtään ennakoida tai lukea vaaratilanteita. Katselevat kaahausvidoita ja ylistävät pumperhumpuukia, eivätkä hallitse menopelejään edes selvinpäin.

Äänestä

Surullinen juttu.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


alice kirjoitti:

Tietääkö kukaan miten pahasti sahaniemessä rytätyn auton nuoret loukkaantuivat? Ajokortti pitäisi kyllä peruuttaa kymmeneksi vuodeksi tuollaisilta pelleilijöiltä.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu