Mitä mieltä olette Christinan tyylistä? Kun toiset ovat sitä mieltä, että se on hirveä, ja toiset rakastavat sitä, ja jotkut eivät tiedä mitä mieltä olisivat.
Minä kuulun siihen ryhmään joka rakastaa. Minusta tyyli on kuin tehty Christiinalle.
Christinan tyyli
4
304
Vastaukset
- HIppo
Onhan Christina kasvanut vuosien varrella, varmaan ulkonäkö muuttuu aina kun tulee uusi albumi? Nykyinen tyyli kelpaa minulle.
- simple
Koska eihän siinä olisi mitään järkeä näyttää siltä miltä hän näytti Stripped levyn aikoihin, jos hän levyttää sellaista musiikkia kuin nyt.
- mutta menee
simple kirjoitti:
Koska eihän siinä olisi mitään järkeä näyttää siltä miltä hän näytti Stripped levyn aikoihin, jos hän levyttää sellaista musiikkia kuin nyt.
silti hyvin. Itseasiassa Chrisistähän on tullut viime aikoina muoti-ikoni aikuismaiseen suuntaan muuttuneen pukeutumisensa myötä.Paljastavia asuja ei laulajan päällä enää juuri nähdä ja hän on tyylikäs kuin Gwyneth Paltrow konsanaan.
- erikaw
simple kirjoitti:
Koska eihän siinä olisi mitään järkeä näyttää siltä miltä hän näytti Stripped levyn aikoihin, jos hän levyttää sellaista musiikkia kuin nyt.
Christinan tyyli on mielestäni todella ihana. Rakastan sitä kun Chrisse uskaltaa ottaa riskejä ja kokeilla erilaisia tyylejä.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Klaukkalan onnettomuus 4.4
Klaukkalassa oli tänään se kolmen nuoren naisen onnettomuus, onko kellään mitään tietoa mitä kävi tai ketä onnettomuudes1226018Yleltä tyrmäävä uutinen
Ylen uutisen mukaan Raamattu on keksitty n. 2600. Putoaako kristinuskolta pohja kokonaan alta pois? https://yle.fi/a/745402106Riitta-Liisa ja Toni Roponen: Ero! Riitta-Liisa Roponen kertoo asiasta Instagramissa.
Riitta-Liisa ja Toni Roponen eroavat. Riitta-Liisa Roponen kertoo asiasta Instagramissa. – Talvi on ollut elämäni synk281378Pakko kertoa mies
Äitini tietää, että olen ihastunut sinuun. 😳 halusin että hän näkisi sinun kuvan ja pyysin googlaamaan sinua. Kommentti1111263Sinä vain tulit elämääni
Ja joku tarkoitus sillä on ollut. Näyttämään mitä olen ja kuinka arvokas voisin olla. Se muutti ja käänsi elämäni suunna861123Millaisia ajatuksia on kaivatusta ja tilanteestanne tänään?
Kerro omista mietteistäsi tai lähetä terveisiä. Ehkä hän lukee ja lähettää sinulle takaisin omia mietteitään.481015- 64991
- 65931
Kuulin että Metsa Manille kaavaillaan Maaseudun Sivistysliiton kunniakirjaa ja jotain
muutakin huominosoitusta. Syystä että on on elvyttänyt huomattavasti videoillaan vanhemman väen englanninkielentaitoja.26924Tiesitkö mies
Kuinka paljon mulla oli tunteita sua kohtaan? Jos et tiennyt,olisiko tietäminen vaikuttanut tapahtumiin? Ihmettelen kyll59915