Baareista...

Bar 54 vs Koskenniska!!!
31026
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

:)B

Äänestä
  • Se on kylä totta :D

    Äänestä

bar 54:ssa käy juuri täyttäneet teinit ja nuorten tyttöjen perässä juoksevat jätkät, jotka yrittävät käyttää nuoria sinisilmäisiä tyttöjä hyväksi!
Koskenniskassa käy alakerrassa ne aikuiset nuoret ja yläkerrassa ne vanhat ihmiset jotka yrittää elää nuoruuttansa uudestaan! koskenniskassa on aika usein tappeluita. viimeksi oli kaveria lyöty tuopilla päähän.
ainut hyvä paikka, Havanna on auki miten sattuu! siellä sentään kävi järkevää porukkaa (ei teinejä eikä liian vanhoja) siellä kävi/käy nuoret aikuiset 22-30 vuotiaat
Joten näin voi todeta että forssassa ei ole hyvää yökerhoa.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Heni. kirjoitti:

Bar 54 vs Koskenniska!!!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu