Toista lastaan odottava pop-laulaja Britney Spears, 24, on poseerannut alasti amerikkalaiselle Harper's Bazaar -lehdelle.
Viidennellä kuulla raskaana oleva Spears nähdään lehden kannessa kriittiset alueet peitettynä. Sisäsivuilla blondista bruneteksi vaihtunut äiti nähdään muun muassa turkki päällä, seksikkäässä mustassa mekossa sekä pienissä stringeissä. Yhdessä kuvassa mukana on myös tähden esikoinen, yhdeksän kuukauden ikäinen Sean Preston.
Briitu poseeranu alasti
3
1089
Vastaukset
- tiedetään
on kuule tiedetty kyseinen uutinen jo aikoja sitte...
Ei tuossa mitään ihmeellista. Kun ei saa muuten julkisuutta niin otetaan nuo viimeiset keinot käyttöön. Toisin sanoen haetaan keinoja kaihtamatta julkisuutta. Menestymisen kannalta tärkeintä on olla lööpeissä. Hänen taidot eivät taida enää riittää. Tällöin on toimittava noin.
- voivoivoio
KUn Christina Aguilera on vimeaikoina pikkuhiljaa alkanut näyttää aikustumisen merkkejä GQ-lehden poseerauskuvistaan huolimatta,Britney Spearsin alamäki kohti alastonkuvia ja aikapäiviä sitten menestyksen hylkäämää uraa kovenee.
Briitun viimeiset keinot on näyttää kehonsa ja jopa,lapsena lehdessä tuolla tavalla.Liekö popneiti sunnittelevan jo seuraavan levynsä markkinointia?
Voi kuinka kaukana ovat ajat kun Briitu oli siveelinen ja neitseellinen musiikin supertähti.Nyt ei ole sitäkään enää.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Kiva kun SDP alkaa hallitsemaan Suomea
Vanhat hyvät ajat taas palaavat ja kansa vaurastuu. Muistatteko vielä Sorsan aikakauden? Silloin Suomessa tehtiin jopa2898513Säästäminen on typerää, muistakaa äänestää demareita
Säästäminen on typerää, koska aiheuttaa vain talouden taantumista ja lopulta tappaa potilaan. Demareiden tapa on satsat715158Olli Rehn: Eläkkeistä pitää leikata. Nyt tuli Lindtmanille kauhun paikka
jos johtaa seuraavaa hallitusta. Purra: eläkkeisiin ei kosketa. Eikä tällä hallituskaudella varmasti kosketa, mutta seur2884538SDP:n budjetin peruskivi: "Rahaa nimittäin on!"
Demarien talouspolitiikan ydin on usein tiivistetty klassiseen meemiin: rahaa on, kunhan se on jonkun muun rahaa. Vuoden633139Sara Sieppi umpirehellisenä Amazing Race -kulissien takaisesta elämästä
Sara Sieppi oli mukana Amazing Race Suomi -realityssä. Somevaikuttajalla oli takana raskasta aikaa ja isoja suruja, eikä22597Herkkua vai hötöä? Kaksi Beck-leffaa tällä vkolla tv:stä
Beck-elokuvat tuntuvat olevan suomalaisten makuun. Tällä viikolla televisiosta tulee kaksi ruotsalaista taidonnäytettä,41982Hatunnosto! Mari Hynynen (os. Perankoski) ja Jouni Hynynen auttavat vähäosaisia upealla tavalla!
Hatunnosto! Mari ja Jouni Hynynen ovat Vailla vakinaista asuntoa ry:n uudet kummit. Hynysiä motivoi halu lisätä ymmärr61863- 1121852
TTP avajaiset
Tuhannen Taalan Paikka avautuu 1.3-26. Onpa tosi mukavaa! Kiitos Jaanalle kun olet niin aktiivinen ja jaksat yrittää ja401753Tiesitkö? Tämä suomalainen keksi Elämäni biisi -sarjan - Viinin lipittely mainittu!
Tiesitkö? Elämäni biisi on suomalainen formaatti ja sen takana on Petja Peltomaa. Hänen kynästä ovat lähtöisin myös mm.01720