Briitu poseeranu alasti

Briitubeib

Toista lastaan odottava pop-laulaja Britney Spears, 24, on poseerannut alasti amerikkalaiselle Harper's Bazaar -lehdelle.

Viidennellä kuulla raskaana oleva Spears nähdään lehden kannessa kriittiset alueet peitettynä. Sisäsivuilla blondista bruneteksi vaihtunut äiti nähdään muun muassa turkki päällä, seksikkäässä mustassa mekossa sekä pienissä stringeissä. Yhdessä kuvassa mukana on myös tähden esikoinen, yhdeksän kuukauden ikäinen Sean Preston.

3

1082

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • tiedetään

      on kuule tiedetty kyseinen uutinen jo aikoja sitte...

    • Ei tuossa mitään ihmeellista. Kun ei saa muuten julkisuutta niin otetaan nuo viimeiset keinot käyttöön. Toisin sanoen haetaan keinoja kaihtamatta julkisuutta. Menestymisen kannalta tärkeintä on olla lööpeissä. Hänen taidot eivät taida enää riittää. Tällöin on toimittava noin.

      • voivoivoio

        KUn Christina Aguilera on vimeaikoina pikkuhiljaa alkanut näyttää aikustumisen merkkejä GQ-lehden poseerauskuvistaan huolimatta,Britney Spearsin alamäki kohti alastonkuvia ja aikapäiviä sitten menestyksen hylkäämää uraa kovenee.
        Briitun viimeiset keinot on näyttää kehonsa ja jopa,lapsena lehdessä tuolla tavalla.Liekö popneiti sunnittelevan jo seuraavan levynsä markkinointia?
        Voi kuinka kaukana ovat ajat kun Briitu oli siveelinen ja neitseellinen musiikin supertähti.Nyt ei ole sitäkään enää.


    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Purran tuhoja tuskin saadaan koskaan korjatuksikaan

      Purra on aiheuttanut Suomen taloudelle karmaisevat tuhot. Sen lisäksi Purra on ajanut myös suuren osan Suomen kansasta k
      Maailman menoa
      167
      10651
    2. Marinin tuhojen korjaaminen kestää kahdeksan vuotta

      Nyt on vasta neljännes mennyt ja ensimmäiset korjausliikkeet saatu liikkeelle. Innokkaimmat olivat odottaneet että jo t
      Maailman menoa
      90
      7515
    3. Se oli Orpo joka rynni Eagle S -alukselle

      Vastoin kaikkia kansainvälisen merenkäynnin sääntöjä. Kunpa olisi ollut purjehtija Harkimo Suomen johdossa silloin. ht
      Maailman menoa
      3
      7356
    4. Aamun Riikka: työttömyydessä lähestytään viime laman synkintä vaihetta

      Nopeasti mentiiin upean Marinin hallituksen ennätystyöllisyydestä toiseen ääripäähän, kohti Suomen historian kurjimpia t
      Maailman menoa
      23
      7346
    5. Demarikultin uhri kertoo

      Demarikultin uhri kertoo: “En saanut mennä edes suihkuun ilman lupaa” – Seksuaalisen hyväksikäytön uhri kertoo vuosistaa
      Maailman menoa
      88
      5733
    6. Miksi vasemmistolaiset eivät omista yhtään firmaa?

      Vasemmistolaiset eivät omista yhtään firmaa joka työllistäisi ihmisiä. Miksi? No siksi, että jos vasemmistolainen perus
      Maailman menoa
      48
      5213
    7. Sanna valittiin Euroopan huonoimmaksi pääministeriksi

      Sannan kaudella Suomi oli ainut maa missä bkt laski. Kannattaa huomata, että luvut valitsi Sannan huonoimmaksi. Ihmiset
      Maailman menoa
      31
      4966
    8. Giorgia Meloni vs Riikka Purra

      Kyllä Italian pääministeri on kauniimpi ja seksikkäämpi, kuin Suomen valtiovarainministeri Riikka Purra. Mitä jotkut näk
      Maailman menoa
      12
      4751
    9. Suomen velka kasvoi ennätysvauhtia - Mäkynen repostelee

      – Velka kasvoi eniten tilaston historiassa, Mäkynen kirjoittaa. – Vuoden 2025 toisella neljänneksellä selvästi eniten k
      Maailman menoa
      3
      2112
    10. Ei muuta kun kylärinkiä ajamaan!!!

      Huomenta! Tuossa ku kylän pinnassa asunu koko iän, nii viime vuosina nii harmittanu ku viikonloppusin niin hiljasta, sil
      Hyrynsalmi
      36
      1553
    Aihe