Onko joku hakenut Virosta esim.lavuaareja (malja), hanoja jne... Ovatko edullisempia?
Virosta??
mmm
6796
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 6
Vanhimmat
...............
sama hinta matkakulut, käy vain.
Haettiin hanat, wc-pytyt (ei halvat, mutta Suomessa vastaava umpimalli tuplahintainen), 2 hengen poreamme (-1000€). Kulhoaltaat suunnilleen - 30% (n. 120€/kpl). Kannatti hakea vaikka rahtia tulikin 242€ taloon sisälle kannettuna (ai, no siinä oli kyllä kaminatakankin rahti samassa).
Ei tarvinnut mennä paikan päälle, katsoin netistä mallit ja laitoin viestiä pojille K-rauaan ja homma hoitui. Säästin matkakuluissa.
HANAT ,PYTYT,ALTAAT ,VESIERISTEET ,ABLOY LUKOT
YMS .TUO SAMALLA TALKOO OLUET JA MUUT .MATKA 80 E PAKU
raksalta, rahallinen säästö ... no ei kannata sen takia.
toinen suihkuhanamme on grohen ja toinen on oras. En tiedä mistä johtuu mutta grohen termarihana ei anna tasalämpöistä vettä. Vieressä oras ja lämpö pysyy tasaisena.
Kerran meillä oli virolaista perää oleva suihkuhana ja siitä kyllä haluttiin eroon aika äkkiä. Ehkä se oli joku halpamalli, en tiedä. Vietiin se Viroon tuttavan remonttityömaalle.