Kävin tänään aamulla ostamassa postikortin harapaisten euromarketista ja sydämeni meinasi pysähtyä kun kävelin kassalle!! Maailman kaunein punapäinen kassaneiti kauniilla silmillä varustettuna istui siinä edessäni.. Tämä herra vaihtaa taatusti vakiokauppansa harapaisten euromarkettiin!!!
Euromarket..
Uusi asiakas ;)
72010
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 7
Vanhimmat
Kyllähän kauniita naisia tulee vastaan joka päivä kadulla. Mutta selvä - näit siis yhden kauniin naisen euromarketin kassalla. ok :)
sitten se pitkähiuksinen nuori mies jolla on sekä kokoa että näköä :DD
olipa ilmottamisen arvonen asia,todennäköisesti se käy tosi kuuman suhu kun käyt kerran päiväs ostaa paketin maksalaatikkoa ja puolen litran vichypullon.varmaa saat pesää
Juntti taidat olla!! Jos mie sanon että on kaunis nainen kassalla ja meinaan siihen kauppaan useamminkin mennä häntä katsomaan, eikai se sitä tarkoita että pyrin hänen hameensa alle.. Vai pyritkös itse aina kaikkien kauniiden naisten hameen alle ketä esim näet lehdissä, telkussa tms..
aina
en sit tiedä,jos valkkaa kaupan sen perusteella et siel on hyvännäköinen myyjä ni sehän on sit niin vitun coolia ettei mitää.varmaa pitää itsenikin ruveta käymää k-raudas ku siel oli joskus joku nätti mimmi ku ostin purkin kittiä
No tervetuloa vaan jos saat päivittäiset ruokaostoksesi täältä hoidettua!!