Juu... Eli toimiiko tuo vanha xbox LCD telkkarin kanssa?
Toimiiko vanha xbox HDTV:ssä?
Gigga
4334
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 4
Vanhimmat
Mitähän siitäkin tulisi jos paneelinäyttöä varten pitäisi uusia KAIKKI vanhat laitteet kerrallallalalllaaaa.
noissa on reso niin surkea että ei ne hyvältä näytä mutta toimii tottakai jos ei vaadi kunnon kuvaa.ps3 ja xbox360 kyllä näyttää upealta tai ps3 en ole testannut mutta tiedän että näyttää hyvältä.wii,ps2 ja xbox on samaa kuraa kunnon töllöllä mutta kaikki ei vaadi luksusta.
hyvältä se näyttää...ei niin hyvältä kuin x360:lla läheskään,mutta tarpeeksi hyvältä! ite pelaan kylläkin videotykin kautta! on muuten mahtava ku livessä vielä pelaa!
Tottakai toimii, itse pelasin xboxia 17" lcd- litulla. Hyvä kuva; tai riippuu tietenkin littusi laadusta:) Kokeile ostaa vga-adapteri, ja laittaa sen kautta kuva littuun - tulee vielä tarkempi kuva.