mulla on THS kirjoissa itse tolkienin nimmarit. Paras tarjous oli 3000 € lontoolainen keräilijä. En myynyt...
nimmareista
hessu
8424
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 8
Vanhimmat
Ton ku uskois...
aika hinta!;)
ja aika harvinainen nimmari...
mut mulla on kans nimmari siinä kirjas...
ja tarjottu on jopa 5000€!
Ja toiko pitäis uskoa! Sen kun vielä näkis...
Mistä te muka sellaset olisitte saanu? Tolkien eli kauan sitten ja epäilen, että teillä sellaset olisi.
kuule enpä usko et sulla mitää nimmarii oo...!!! tolkien on kuollu aikoi sitten... ootko käyny sen haudas kysyy nimmarii?? Ja paskat... mulla on Midaksen nimmari ja Aleksanteri Suuren kruunu! Usko tai älä mut niistä on tarjottu 1000000euroo
I think that you are so idiot! You tell everybody that you have tolkien's autographs in your book but you go too long in your life.... I don't say this about bad!
SÄ OOT VARMAAN AIKA TYHMÄ KU TOLLASII VALEHTELET! JA PASKAT SULLA OO MITÄÄ TOLKIENIN NIMMAREITA SUN KIRJOISSA!!!!!!!!! IDIOOTTI ÄÄLIÖ KERSKAILIJA VALEHTELIJA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Mulla on kuule Midaksen nimmari puupalikassa... Ja Aleksanteri Suuren kruunu!
tolkien ei ole elänyt enää moneen,moneen,moneen,moneen vuoteen!J.R.R. Tolkien kuoli vuona 1954!!!et varmasti eläny sillo!!!ja varmaan se mitää nimmereit on jaeskellu ja mistäs sä sellasenkin olisit saanu?!?!?!?!?!?!?!?
miks te kuvittelette et mä oisin ne nimmarit pyytäny ja et ne ois kirjotettu joskus mulloin kun kauan kauan sitten?