tapoi

ei menny ku 240 tuntii =)....mistähän seuraavaks haastetta.sais tulla toi ff12 jo vai mitä?
6223
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

olipa pitkä tappelu.

Äänestä
  • että voitit sen sillä "No summoning, no shpere grid, no customaize" haasteella ja se tappelu (eikä peliaika) oli se 240 min, koska muunsit kännissä minuutit tunneiksi

    Äänestä

tarkotin kyl peliaikaa

Äänestä

Ite pelasin tunnissa 100%

Äänestä

Vitun homoutta

Äänestä
  • anteeksi julkea ja loukkaava viestini

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


penacen ff 10 kirjoitti:

ei menny ku 240 tuntii =)....mistähän seuraavaks haastetta.sais tulla toi ff12 jo vai mitä?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu