Onko Soneralla

kävijälaskuria kotisivuille? Vieraskirjakin vois olla mukava. Etsiskelin Soneran sivuilta mutta eipä löytynyt.

Jos ei ole, niin miten nuo sitten kannattas toteuttaa?
3240
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat
  • kumminkin vastauksesta.

    Ajattelin vaan että jos olis ollu Soneralla niin ehkä niitten käyttö sitten olis ollut jotenkin vaivattomampaa.

    Äänestä

  • Kiitti nyt kirjoitti:

    kumminkin vastauksesta.

    Ajattelin vaan että jos olis ollu Soneralla niin ehkä niitten käyttö sitten olis ollut jotenkin vaivattomampaa.

    Kilpailu operaattoreiden välillä on niin kova, että kyllä niillä varmasti on sekä vieraskirjaa että kävijälaskuri (koska muilta löytyvät ainakin nämä, joskus enemmänkin).

    Ellet ole saannut infoa asiasta sopimuksen mukana, et löydä mainintaa heidän sivuilta, soita sinne!

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


ilmaista kirjoitti:

kävijälaskuria kotisivuille? Vieraskirjakin vois olla mukava. Etsiskelin Soneran sivuilta mutta eipä löytynyt.

Jos ei ole, niin miten nuo sitten kannattas toteuttaa?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu