vento

millanen homma on vaihtaa takatuennan helat?? tarviiko erikoistyökaluja? kolisee niin perkeleesti ku monttuun ajeleepi:(

kiitos vastauksista=)
1603
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

työläs, mutta mahdollinen. Itsellä oli ensin vaikeuksia saada jarrupaineensäädin irti, eli pois tieltä. Kun se irtosi, puslat irtosi helposti kun sahasin ne halki. Uusien asennukseen pitää tehdä "sisäänvedin", ainakin sellaisella asennus kävi helposti. Työkalun teko-ohjeet ovat ainakin joskus olleet muistaakseni ffp-motorsportin sivuilla.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


takatuennan helat kirjoitti:

millanen homma on vaihtaa takatuennan helat?? tarviiko erikoistyökaluja? kolisee niin perkeleesti ku monttuun ajeleepi:(

kiitos vastauksista=)

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu