Eli millä nämä kaksi samaa laitetta saisi yhdistettyä, jollain kaapelilla vai wireless adapterilla. Mistköhän sen tuotteen voisi hakea ?
Micro? Liitäntä
Falqo
2229
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 2
Vanhimmat
Voi voi... Olisi kannattanut lukea enemmän GBA Microsta, ennen kuin hommasit sen. Laite on nimittäin ainoa Game Boy, johon ei saa minkäänlaista linkkikaapelia kiinni. Muut liitännätkään eivät käy. SP:ssä ja alkuperäisessä GBA:ssa on liitäntä mahdollisuudet.
Gameboy microon saa lisä laitteen joka muuttaa gameboy micro pään tavalliseksi gabeboy advance pääksi. Ja noita langattomia linkki kaapelietakin on olemassa. tosin molemmat laitteet ovat aika harvinaisia suomessa vielä. kun kysyin nintendolta milloin noita linkki kaapeleita tulee sieltä tuli viesti jossa sanottiin että niitä saattaa tulla elokuun lopussa.
http://www.gameboy-micro.com/accessories.htm
ylin tuote langaton kaapeli
kolmas tuote ylhäältä sovitin
Itsellänikin on gameboy micro ja tuo kaapeli on hankinnassa
Microlle tiedoksi että voi itse lukea vähän tarkemmin ennen kuin kommentoi.