Nod vuotaa

Kone tökkii.
8579
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 8

Vanhimmat

...

Äänestä

älä valehtele

Äänestä

Nod32 on mulla ollut 3 vuotta koneessa, en ole havainnut koskaan ongelmia Nodin kanssa, enkä ole kuullut kenelläkään Nodin käyttäjällä olleen mitään ongelmia.

Äänestä

viiruksia?en ole saanut koneeseen muita kuin haitta ja vakoiluörkkejä mutta varsinaista viirusta en ole onnistunut saamaan nodin läpi!olen yrittänyt avata kaikkea törkytiedostoa ym..ihan kaikkea sivuja ja vaikka mistä on varoiteltu mutta ei,nod32 on estänyt ne.joten ihan turha väittää että nodi vuotaa..astetta parempi virusturva on tietysti kaspersky mutta kyllä nod on niin hyvä en aio vaihtaa sitä pois.

Äänestä
  • luulen ettei toi ole koskaan nodia käyttänytkään, pitäisi asiallisesti perustella

    nodin käyttäjät on fiksua porukkaa :D

    Äänestä

  • näitä riittää kirjoitti:

    luulen ettei toi ole koskaan nodia käyttänytkään, pitäisi asiallisesti perustella

    nodin käyttäjät on fiksua porukkaa :D

    ja mitä fiksuuteen tulee niin sinä et ole semmoinen!!!

    Äänestä

eläpä höpise jos et perustele...

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Perkules. kirjoitti:

Kone tökkii.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu