Heips
Kun kerran muutkin ovat pyytäneet kaikkea, niin miksen mäkin.
Laittakaapa sellanen novelli, jossa tiukka 30v Liikkamaikka (nainen), määrää jollekkin jälkkäriä.
Kyseinen tyyppi tosin vähät piittaa siitä, ja meinaa lähteä koulusta pois, kunnes tyhjällä käytävällä törmää tähän sporttihirmuun..
Liisa
pyyntö
Lissu
4
14265
Vastaukset
- jomsku
Kuulostaa mielenkiintoiselta.. Saisko lisää.
Voisit tosin itsekin laittaa, kun alku on jo! - Mun
Tehdä tähän jotai..
Sanna K..
Tietty tällaselle ei olis lukijoita.. - Sean ***
Aloitin, jätin kesken, löysin äskettäin kesken jääneenä, jatkoin loppuun. Sitä saa mitä tilaa, lopulta?
Otsikolla "Kiinni jäänyt" tässä kouluosastossa.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 18613767
Riikan kukkaronnyöri on umpisolmussa
Kulutus ei lähde liikkeelle, koska kansalaiset eivät usko, että: – työpaikka säilyy – tulot eivät romahda – talous ei h1585493Epäily: Räppäri yritti tappaa vauvansa.
https://www.mtvuutiset.fi/artikkeli/epaily-mies-yritti-tappaa-vauvansa/9300728 Tämä on erittäin järkyttävä teko täysin p454960Tanskan malli perustuu korkeaan ansioturvaan
Ja vahvoihin työllisyys- ja kotoutumispalveluihin. Suomessa Riikka on leikannut juuri näitä: palkkatukea, työttömyysturv1563734Anteeksipyyntöni
Jätän tähän anteeksipyyntöni sinulle, koska en voi sanoa sitä missään muuallakaan. Pyydän anteeksi, jos purkamani tuska402873Sydämeni valtiaalle
En täältä aio asioita kysellä. Haluan tuoda tiedoksesi, että pohjimmiltani en ihmisiä tahdo satuttaa ja ajattelen muiden1282042Oletko tyytyväinen
Tämän hetkiseen tilanteeseenne? Odotatko, että lähennytte vai yritätkö päästä yli ja eteenpäin?1201811Mikseivät suomalaiset kuluta? istutaan vaan säästötilirahojen päällä..
...Ihan haluamalla halutaan että maa menee konkurssiin? Ihan käsittämätöntä, ennätymäärät säästöjä sekä konkursseja sam3731714Onko Sanna menossa Ukrainaan viettämään vuosipäivää?
Kun on bongattu Varsovan lentokentältä?1121560Jos oikeasti haluat vielä
Tee mitä miehen täytyy tehdä ja lähesty rohkeasti 📞 laita vaikka viestiä vielä kerran 😚1371525