miten saa

pitääks olla 200 pokemonii emeraldis et saa totodilen chikoritan tai cyndacuilin
6445
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

kyllä pitää

Äänestä

=)otsikkoooh

Äänestä
  • luulin että pitää olla nähnyt 200 erilaista pokemonia, ettei niitä olisi tarvinnut pyydystää..:D

    Äänestä

  • espumb kirjoitti:

    luulin että pitää olla nähnyt 200 erilaista pokemonia, ettei niitä olisi tarvinnut pyydystää..:D

    ... ettö on nähnyt 200? :O

    Äänestä

  • riitä... kirjoitti:

    ... ettö on nähnyt 200? :O

    ainakaan mun tietääkseni =)

    Äänestä

  • riitä... kirjoitti:

    ... ettö on nähnyt 200? :O

    :/..

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


jjoouu kirjoitti:

pitääks olla 200 pokemonii emeraldis et saa totodilen chikoritan tai cyndacuilin

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu