Me käydään aina yhdessä saunassa kun mun isä sanoo ettei se viitti turhaan hakkaa puita. Mul on kaks veljee 14 ja 17 ja must tuntuu et ne tuijottaa aina mun tissejä. Oon ehkä vähän ujo mut se vaan tuntuu niin oudolta.
Onks teillä eri saunavuorot?
Paivi 15
176933
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 17
Vanhimmat
nykyää meil on erisaunavuorot tytöil ja pojil isäpuolen lasten toiveesta.must se on vähän outoo
ettei muka voi oman siskon/veljen kans muka samaan aikaan saunas käydä.mä ite olen pienest pitäen käynny isoveljeni ja isosiskoni kans saunas.nykyään sisarukset on sellasii päälle parikymppisii ja saunominen on vähentyny kun ei enää asuta samankaton alla,mut edelleen käyn niiden kans saunas aina välil kun ne on käymässä.
ja mitä siihen tuijottamiseen tulee niin anna veljien tuijottaa.ei sun siitä kannata välittää eikä aatella koko asiaa.
Meillä ainakin on saunavurot ja hyvö on koska siskolla on kaikki mahdolliset sukupuolitaudit.Äiti on likönäkönen ettei se nää mittään,mua se haittais mut sisko saattasi ihmettälän kun seisoo..
Veli lähetti mu 0 imv ndgbsfc hhftfgf VITTU!! NUOLE MUN PILLUU
Mun pienempi veli tuijottaa mun alapäätä, ja rintoja IHAN selvästi..:( Aina kun vilkaisen sitä, niin se kääntää katseensa heti pois..Me käyydään silti samassa saunassa..
Ainahan katsoa saa muttei koskea. Jos rupeaa jatkuvasti tuijottaa niin käske
häntä lopettaa tai älä mene hänen kanssaan saunaan.
Kävin koko perheen kanssa saunassa mutta nykyään käyn vanhempien kanssa saunassa tai yksin. Isoveljeni käyvät myöhemmin tai ei ollenkaan,sillä niillä on niin paljon menoja että eivät kerkee saunassa käymään tai eivät vaan muuten jaksa :)
Mutta siis siinä ei ole mitään outoa ja minä isoveljien kanssa saunaan voisin mennä :DD
Yhes käydään pikku ja isoproidien kans. Sit vanhukset meidän jälkeen, kun ottavat kovemmat löylyt.
Olen 12, veljeni 14. Emme voisi kuvitella elämää ilman saunavuoroja.
Jos susta todella tuntuu, että tissejäsi katsellaan, niin ne on vain uteliaita.
HYI MITEN SÄ VOIT OLLA NIITTEN KAA YHTÄ AIKAA SAUNASSA YÄK
minä(14v) ja sisko(16v) mennään ensin saunaan ja sitten vanhemmat. mitä sitä yksin saunomaan, energiaa kuluu turhan päiten ja porukassa on parempi saunoa. tunnustan että katselen lauteella istuessa siskoni kauniita rintoja vehje jäykkänä. kerran kysyin siskolta että haittaako häntä että katselen hänen rintojaan, sisko vastasi että ei haittaa kunhan en rupea koskettelemaan häntä.
ikinä saunassa. Inhoon saunomista ku siel on iha liian kuuma. :D Jos joskus harvoin käyn ni äitin kaa sit meen. Mun veli ei asu kotona, pikkusisko aina käy yksin ja pikkuveli isäpuolen kaa.
..tarvii käydä saunas mun perheen kaa. ONNEKS-
Mä käyn usein broidin kans, koska venhemmat matkatöissä. Molemmat ollaan 14v. Ei saunomisessa ei mitään outua, kuka sitä nyt yksikseen viittis saunoa?
Sinussa on ihan normaalia kainoutta, jota isäsi ei tunnu ymmärtävän. Jos saat ihan oikeasti tarpeeksesi tilanteesta kieltäydy menemästä.
Kyllä pojat tahtovat vilkuilla kun paljasta rintaa on näköpiirissä. Sinuna en olisi hiljaa, vaan katsoisin takaisin ja ellei tehoa, kysy mitä tuijotetaan?
Voisit myös yrittää jutella asiasta kahdestaan isäsi kanssa.
Päätöksen teko siitä haluatko osallistua yhteisiin sauna-meetingeihin on sinun.
Viikonloppuna vanhemmat on kyläilemässä sukulaisilla. Me käydään sitte siskon kans kahestaan saunassa mä 15v se 14v.
Koko perhe mennää yhdessä saunaan, siis yleensä. mä oon 13, ja mul on kaks isoveljee(17 ja 19). ei ongelmia. Joskus meen sen 17v veljenkaa kehstaaki saunaa. meil on hauskaa siel. eikä noloja tilanteita. perhesaunominen on paras saunominen