Voiko pitää...

Voiko Spypot ja Ad-avare olla yhtä aikaa asennettuna, kokemuksia? Konflitkoiko keskenään?
4272
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Ainakin Win 98:ssa oli nuo ohjelmat. Nyt XP:ssä ei ainakaan vielä. Eipä ole mieleenkään tullut, että eivät sopisi yhteen.

Äänestä
  • Tarkoitin, että Ad-Aware on, mutta Spybottia ei...

    Äänestä

Eihän ne ole koko aikaa päällä eli miten ne voisi haitata toisiaan ?

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Kake50? kirjoitti:

Voiko Spypot ja Ad-avare olla yhtä aikaa asennettuna, kokemuksia? Konflitkoiko keskenään?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu