Ihmiset, pitäkää silmänne auki ja suukin saa loksahtaa auki kun WLAN/WIMAX kännykät jyrää Nokia/Mokian tulokset pakkaselle ennen vuotta 2008 !
http://www.digitoday.fi/page.php?page_id=12&rss=16&news_id=20069665
heko heko heheeeeee, hjyvä ! hjyvä !
http://www.digitoday.fi/page.php?page_id=12&rss=16&news_id=20069665
heko heko heheeeeee, hjyvä ! hjyvä !
Vastaukset 4
Vanhimmat
Ericsson on maailman suurin verkkojen rakentaja ja pidot senkun paranee Nokian tyhjenevillä työ-tupakointipaikoilla.
http://www.digitoday.fi/page.php?page_id=12&rss=16&news_id=20069674
Oavt vielä niin pienet, että noista markkinaosuuksita ei voida päätellä mitään. Ja alkaahan tuota wlannia jo näkymään nokialaisissakin.
uusissa Nokialaisissa on myös WLAN eli niillä voi puhua esim. kotona WLANin kautta skype puheluita. Eli yksinkertaisesti sanottuna Nokia on tuossa kisassa erittäin hyvissä asemissa.
Ostan ennemmin vinkukiinalaisen Wlan-puhelimen kun vinkukiinalaisen Mokian kaikkine bugineen.
Nokia ei koskaan tule ottamaan jalansijaa Wlan puhelimilta takaisin kunhan puhelimia tulee markkinoille erittäin kilpailukykyiseen hintaan. Kinkit vääntää laatua nääs.