NFSU 2

Pystyykö tota underground 2:sta lataamaan kokoversiota mistään netistä. tai pystyykö näistä mitään kokoversiota lataamaan netistä ? ? ?
6492
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

...niitä laittomia kopioita latailemaan, mutta se on hyi hyi!!

Äänestä
  • Viittisitkö kertoa vielä sivun mistä pystyy lataamaan

    Äänestä

  • niitä pystyy kirjoitti:

    Viittisitkö kertoa vielä sivun mistä pystyy lataamaan

    mika sinju vaivata sina lataila laitoma peli koneelle kjules kjules ei lata sa laitomasti

    Äänestä

  • täältä.. kirjoitti:

    mika sinju vaivata sina lataila laitoma peli koneelle kjules kjules ei lata sa laitomasti

    Jos haluat siihen tietoa meneppäs hakukoneet ja P2P palstoille.

    Äänestä

tokiha niit pystyy mut ne a) on laittomia ja b) ne kaatuilee ja ei toimi, jne...

Äänestä

itseasiassa en tunne ketään joka ostaisi peeceelle pelejä.sen päivittäminen on niin jumalattoman kallista että pelit edes pitää saada ilmaiseksi.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


lataaja kirjoitti:

Pystyykö tota underground 2:sta lataamaan kokoversiota mistään netistä. tai pystyykö näistä mitään kokoversiota lataamaan netistä ? ? ?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu