hörman vaiko turner

Tahtoisin kuulla mielipiteitä kahdesta eri ovi merkistä: Hörman ja Turner. minkä moisia kokemuksia , kumpi olis parempi leveys? 2440 vai 2540. hörmanni olis 2,5 metriselle aukolle ja turner 2,4:selle.
23492
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Ota hörmann jos on samanhintaisia. Turner oli vähän lapsellinen.

Äänestä

Turner ilmanmuuta, hyvä ovi ja hinta/laatu kohillaan.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


alanensami kirjoitti:

Tahtoisin kuulla mielipiteitä kahdesta eri ovi merkistä: Hörman ja Turner. minkä moisia kokemuksia , kumpi olis parempi leveys? 2440 vai 2540. hörmanni olis 2,5 metriselle aukolle ja turner 2,4:selle.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu