seurustelusta?

tota mitä te toivotte että poika/tyttöystävänne kohtelee teitä tai minkälaisii he ovat, omani on välillä aivan ihana mutta välillä taas todella ilkeä,ei aina oikein edes tiedä että onko se edes tosissaan
4474
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

huomaavainen... :) Kohtelis ihanasti ;)

Äänestä

Jätä se. eti ittelles semmonen joka on oikeesti ihana ja rakastaa.
mulla oli sama ongelma, jätin ja päivän päästä onni potkas ja rakastuin niin perkeleesti uudestaan. paljon pahemmin ku siihen edelliseen.
tää on ihan jotain muuta ku tavallinen rakkaus

Äänestä

jos minulla olis poikakaveri,toivoisin että kohtelee minua tasavertaisesti.olisi ihana ja hellä.sitä minäkin olisin hänelle.
en pidä tyypeistä jotka kuvittelevat olevansa suhteen pää ja joka määrää kaapin paikan,ehei.
tasavertainen pitää olla.

Äänestä
  • no mä oon jo niin kiintyny siihen etten vaan pystyis jättään sitä :/ mut voi olla sekin et on viettäny liikaa aikaa tämän kans...

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


friikki kirjoitti:

tota mitä te toivotte että poika/tyttöystävänne kohtelee teitä tai minkälaisii he ovat, omani on välillä aivan ihana mutta välillä taas todella ilkeä,ei aina oikein edes tiedä että onko se edes tosissaan

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu