Phuket

Olen lähdössä 18.12.2006, 2 viikon matkalle Thaimaaseen Phukettiin ja hotellinani on Patong Bayshore.Onko kenelläkään kokemusta kyseisestä hotellista? Onko millainen tasoltaan? Millaisia menopaikkoja kyseisessä paikassa on?
61725
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

Niin ja paikkana on patong beach.

Äänestä

Patongin paras rafla! Banglaroadilla

Äänestä

Patong Bayshore on tasoltaan Tjadeborin *** hotelli.
Menopaikkoina löytyy mm. baari ja uima-altaallekin voi tilata drinksut.

Äänestä

Mukava pieni hotelli jossa todella hyvä palvelu ja ennen kaikea lähellä keskustaa ,olimme viime talvena 18,12,05-3,1,06ja menemme uudestaan 22,12,06-20,1,07 toivotavasti tapaamme allasbaarissa.

Äänestä
  • Hyvällä tuurilla saatamme kohdatakkin allasbaarissa.Eiköhän sitä tule hyödyksi käytettyä kerta sellainen on tarjolla.

    Äänestä

  • foolproofworld kirjoitti:

    Hyvällä tuurilla saatamme kohdatakkin allasbaarissa.Eiköhän sitä tule hyödyksi käytettyä kerta sellainen on tarjolla.

    Samaan hotelliin olen tulossa minäkin ja samaan aikaan. Tykkään ja allas-baareista koska tykkaan juoda paljon kajaa. On se vaan kätevää istuskella altaassa vettä vyötäisiin asti ja juoda paaaljooon ja mooonta pulloa kaljaa... kun ei tartte kuitenkaan vessaan vaivautua, senkun viheltelee vaan: vii,vi, - vi, vip, vip, vii... Khaijoen sävelin.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


foolproofworld kirjoitti:

Olen lähdössä 18.12.2006, 2 viikon matkalle Thaimaaseen Phukettiin ja hotellinani on Patong Bayshore.Onko kenelläkään kokemusta kyseisestä hotellista? Onko millainen tasoltaan? Millaisia menopaikkoja kyseisessä paikassa on?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu