missä vika

passatissa kun vääntää avaimen nolla-asentoon ,painaa
valokatkaisian päälle niin toisella puolella palaa lyhyt valo ja toisella puolella parkki ja kun vetäsee pitkien viiksestä niin lähtee sisäpuhallin käyntiin kun puhaltimen katkaisia on ykkös asennossa .vaikka on avaimet kädessä.hmmmmm
2639
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

1992.

Äänestä

Ainakin valojen päälle jääminen vilkku alhaalla on ns. Saksan parkki. Ja jos sulla on valomuisti, se vinkaisee, jos avaat oven avaimet kädessä. Mutta tuota "puhallintoimintoa" en ole huomannut omassa Passatissa. Pitääpä kokeilla.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


sähköt sekasin kirjoitti:

passatissa kun vääntää avaimen nolla-asentoon ,painaa
valokatkaisian päälle niin toisella puolella palaa lyhyt valo ja toisella puolella parkki ja kun vetäsee pitkien viiksestä niin lähtee sisäpuhallin käyntiin kun puhaltimen katkaisia on ykkös asennossa .vaikka on avaimet kädessä.hmmmmm

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu