miksi käsi housuissa?

neitinen--

mikä juttu siinä on, että pojat (myös miehet kai) katsoo tv:tä tai tekee muuta niin, että niil on käsi "konehuoneessa"? Onko se jotenkin rentouttavaa vai häh, en tyttönä osaa ymmärtää tätä...

13

6064

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • raps raps

      jos vaikka vaan tykkä rapsutella haaroväliä tai sitten jos sieltä sattuu kutittamaan?

      • aaaahhhh....

        no tässä vastaus sulle:DD JOO SE VAAN TUNTUU HYVÄLTÄ.nytkin on käsi farkkujen ja boksereitten
        sisällä. oon 13 jätkä, ja tykkään tehä näin.
        nyt seisoo ja kohta annan laueta housuun...


      • Anonyymi

        En kyyllä ikinään ole huomannut moista.


      • Anonyymi
        Anonyymi kirjoitti:

        En kyyllä ikinään ole huomannut moista.

        Onks sulla tapana pitää käsii housuis? Meikäläisellä on


    • pano-eero

      täytyy tietysti jatkuvasti tarkistaa että munat on tallella.. ja mikäs niitä on pyöritellä aikansa ja sen jälkee haistella sormia.

      • !!!!!!!

        Nehän kuluu, jos niitä koko ajan rassailee ja rapsuttelee! On sulla sitten hyvä, kun joskus tosipaikan tullen huomaatkin ettei niitä enää ole!


      • efgqr
        !!!!!!! kirjoitti:

        Nehän kuluu, jos niitä koko ajan rassailee ja rapsuttelee! On sulla sitten hyvä, kun joskus tosipaikan tullen huomaatkin ettei niitä enää ole!

        Oletko koskaan ajatellut minkä takia miehet on tuppikulleja ;)


    • MIES!!!!!1BÖÖ

      se on oikeesti rentouttavaa!! ihan sama ku tytöt syö suklaata tai kattoo rakkausleffoja! miehet perkele kattoo futista käsi housuissa! normaalia sellanen

    • Anonyymi

      Tuntuu vaan niin hyvältä kosketella kiveksiä ja kullia, ei siinä muuta ole. Ei sitä edes itse huomaa kun se tapahtuu niin ajattelematta.

    • Anonyymi

      Kyllä mullakin tyttönä menee usein käsi pikkareiden alle. Se vaan tuntuu kivalle vähän räplätä. Näyttää kivalle kun pojalla käsi housussa

    • Anonyymi

      Mä teen ainaki siks et se tuntuu tosi kivalta ja saa seisoo. Paha vain ku muodostunut nii tavaks et tulee välil automaattisesti tehtyä olohuoneessakin vaik vanhemmat ois kans kattoo telkkuu siel mut ainaki isä kait ymmärtää🤔 tytöystävän luoja ei sit tarvi itse enää paljoa kalua käsotelläkään kun hän tekee sen mun puolesta 😏

      • Anonyymi

        Uuuuu uuuuu


    • Anonyymi

      Kyllä tyttösetkin koskettelee. Katsoin iltayöstä televisiota 14v sukulaistyttö oli viereisellä sohvalla, aivan selvästi viltin alla hieroi pilluaan , seurasin jonkun aikaa, kysyin näetkö sieltä hyvin nousi puoli istuvaan asentoon , no ei oilein sanoin tule tänne ja tuo viltti jos palelee.
      Laittoi viltin niin että pää vain näkyi vedin viereen sanoin lämmitä minua vähän keikutteli pyllyään kun tunsi kalun painoi kunnolla. Makoiltiin tiiviinä pakettina kuljetin kättä kainalosta rinnalle tunsin kiinteän kupin ja sen päässä kovan nännin Sari puristi kättä kuiskasin otanko pois kiristi vain otettaan, tiesin ei ainakaan huuda.
      Käsi rinnalla sai aikaan sen että kalu paisui, pylly painui enemmän kiinni minuun, onneksi vaimo kolisteli niin Sari nousi ylös. Siirryin makuuhuoneeseen ja Sari jäi olohuoneeseen kävin vessassa Sarin käsi liikkui viltin alla kunnolla hiipailin nukkumaan.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Mitään järkeä?

      Että ollaan erillään? Kummankin pää on kovilla.
      Ikävä
      121
      1825
    2. Noniin rakas

      Annetaanko pikkuhiljaa jo olla, niin ehkä säilyy vienot hymyt kohdatessa. En edelleenkään halua sulle tai kenellekään mi
      Ikävä
      99
      1618
    3. Lasten hyväksikäyttö netissä - Joka 3. nuori on saanut seksuaalisen yhteydenoton pedofiililtä

      Järkyttävää! Lapsiin kohdistuva seksuaalinen hyväksikäyttö verkossa on yhä pahempi ongelma. Ulkolinja: Lasten hyväksikäy
      Maailman menoa
      51
      1185
    4. Kumpi vetoaa enemmän sinuun

      Kaivatun ulkonäkö vai persoonallisuus? Ulkonäössä kasvot vai vartalo? Mikä luonteessa viehättää eniten? Mikä ulkonäössä?
      Ikävä
      46
      1062
    5. Multa sulle

      Pyörit 24/7 mielessä, kuljet mun mukana, mielessä kyselen sun mielipiteitä, vitsailen sulle, olen sydän auki, aitona. M
      Ikävä
      29
      949
    6. Mies, eihän sulla ole vaimoa tai naisystävää?

      Minusta tuntuu jotenkin, että olisit eronnut joskus, vaikka en edes tiedä onko se totta. Jos oletkin oikeasti edelleen s
      Ikävä
      47
      866
    7. Nainen, olen tutkinut sinua paljon

      Salaisuutesi ei ole minulle salaisuus. Ehkä teimme jonkinlaista vaihtokauppaa kun tutkisimme toisiamme. Meillä oli kumm
      Ikävä
      50
      866
    8. Olet myös vähän ärsyttävä

      Tuntuu, että olet tahallaan nuin vaikeasti tavoiteltava. En tiedä kauanko jaksan tätä näin.
      Ikävä
      37
      800
    9. Okei nyt mä ymmärrän

      Olet siis noin rakastunut, se selittää. Onneksesi tunne on molemminpuolinen 😘
      Ikävä
      56
      788
    10. Onko sulla empatiakykyä?

      Etkö tajua yhtään miltä tämä tuntuu minusta? Minä ainakin yritän ymmärtää miltä sinusta voisi tuntua. En usko, että olet
      Ikävä
      38
      787
    Aihe