Hymyilkää :)

Hymyillään tänään :)) Ei elämä niin kovin vakavaa saa olla :)
3395
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

"Hymy, jonka lähetät maailmalle, palaa luoksesi."

"Sinun hymysi ohikulkijalle voi olla hänen päivänsä pelastus."

Äänestä
  • Itse en ole hymyillyt tänään kertaakaan. Apaattisena vaan lojunu himassa suomatta ajatusta millekään..

    Äänestä

Kaikki on paskaa! Tapan itseni, viillän ranteeni bussikortillani väärään suuntaan! Vihaan kaikkia, vihaan itseäni! Buu!
...hehe... *grind*

Äänestä

Kommentoi aloitusta


... kirjoitti:

Hymyillään tänään :)) Ei elämä niin kovin vakavaa saa olla :)

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu