Minkälaisella asulla ja hanskoilla tulisi toimeen, jotta säilyisi myös kuivana? Tuntuu siltä että markkinoilla on runsaasti eri valmistajien varusteita huomattavan suurella hintahaitarilla tarjolla. Onko kenelläkään ehdottaa mitään hyvää merkkiä tai edullista liikettä, jossa asioida?
Ajovarusteet
Hanskaton
2623
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 2
Vanhimmat
Kun edelleen viikosta,kuukaudesta,vuodesta toiseen jankutat samaa kysymystä,mutta et mene liikkeeseen kysymään,niin voinemme todeta ettei sinulla edes ole prätkää.
No se ei ole mikään este ajovarusteiden hankinnalle.Joten suosittelen sinulle oikein kunnon paksua ja tiukkaa prätkänahkahaalaria,pitkävartisia paksuja prätkänahkahanskoja....ja muistathan olla tarkkana että on aitoa nahkaa.Sen tunnistat siitä,että on mahtava voimakas nahkan tuoksua ja kun laitat prätkänahkahaalarin päällesi ja liikut se päällä,kuuluu voimakasta rutinaa,narinaa,natinaa ja kitinää.Että siitä vaan!
Ota yhteys 0503613999 ja neuvotellaan hyvä setti!