no niin

nytmä ostin nissan cherryn. se oli ihan hyvässä kunnossa paitsi siihen piti akku uusii ja vähän muuta pientä.
4411
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

cherry oli nätti auto aikakautenaan. ja hyvinpidettyjä löytyy varmaan vielä jostain. remmiahdettu cherry 1,5 oli kova menijä.

Äänestä

se kestää jos hyvin sitä pitää ja korjaa viat kun niitä tuloo

Äänestä
  • Eipä taida remmiahdettuja cherryjä olla muutakuin omavalmisteita... Cherryn TURBO malli kyllä on olemassa.

    Äänestä

  • et tiedä mitään kirjoitti:

    Eipä taida remmiahdettuja cherryjä olla muutakuin omavalmisteita... Cherryn TURBO malli kyllä on olemassa.

    Mistähän semmosen turbon sais, taitaa teinit ajaneet kaikki paskaksi pillurallissa? Orkkis kunnossa olisi aika kova sana!!

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


hot car kirjoitti:

nytmä ostin nissan cherryn. se oli ihan hyvässä kunnossa paitsi siihen piti akku uusii ja vähän muuta pientä.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu