voiko playstation2 korjata

voikko pleikka kakkosen korja ku se on hajalla onko siinä muka joku säteely pleikas vai onko se turvallista korjata ku mun pleikka on menny hajalle
4206
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

ja maksa ainaskin 300 korjailusta - eikä sitkään toimi.

Äänestä

rikki eli se o ku särki sen voi ku varmaan ku korjata mutta ku se maksaa ku mieti uuden ku pleika n ku ostamista ku

Äänestä

mitä vittua sä pöliset!!?? MEE JOHKI TEKNISIL TAI HONNEKKI

Äänestä

mul on menny pleikka rikki varmaaa 6 kertaa ja oon korjannu ite ekaks laaser silmä oli vääntyny sitten cd asema irtos sitten ja sitten ja sitten ja sitten :P :P :P :P :P

Äänestä

Kommentoi aloitusta


hgh kirjoitti:

voikko pleikka kakkosen korja ku se on hajalla onko siinä muka joku säteely pleikas vai onko se turvallista korjata ku mun pleikka on menny hajalle

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu