Nyt ku on näköjään tullu uusia alueita hattrickkiin niin pystyyköhän sitä aluetta enää vaihtamaan ku sattu tulemaan oma paikkakunta?
Pystyykö??
Cathodion
221153
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 22
Vanhimmat
pystyy, mut se maksaa muistaakseni 10,000€ ja vissii menettää vähäsen fanei.. en vaa muista miten se vaihtaminen onnistuu
"Jos joukkue haluaa vaihtaa aluetta (ehkä valmentaja on muuttamassa?), silloin sinun täytyy maksaa 10 000 € ja 3% kannattajistasi jättää joukkueen."
Löytyy hattrickin säännöistä toi lainaus.
...
kyllä pystyy mun mielestä aluetta pystyy vaihtamaan aina kauden loputtua mutta niin kuin edellä olevatkin sanoivat se maksaa
tämä cathodion on huvittava tapaus kun ei tiedä hattrickistä oikein mitään ja tulee vastailemaan noobien kysymyksiin ihan päin persettä ja itsekin kyselee tyhmiä. häpeäisit.
SAMAA MIELTÄ!! Tyyppi kyselee minkä kerkee ja vastailee samalla mitalla. Kuka oikein luulet olevas, mikä on sun joukkueen ID?
Aloitteleva kaikkitietävä :-))))))
No pistetääs ihan huvikseen kaikki id:t tänne niin katotaan kuka se alottelia sitten loppujen lopuks on!Totaallisesti vittuuntu tähän porukkaan...
553994 siinäpä id!
kehtaatko pistää pari lainausta näistä mun "vääristä vastauksista"?
no ei oo kummonen jengi sulla
on täys paska, ja jengi on myös ihan sekundaa.
" Nyt ku on näköjään tullu uusia alueita hattrickkiin niin pystyyköhän sitä aluetta enää vaihtamaan ku sattu tulemaan oma paikkakunta?"
sitten väitit että joukkueesi on jotenkin hyvä. lol naurettavaa. olet pelannut seiskadivarissa ja muutenkin puolet siitä ajasta minkä minä olen pelannut. kuten huomaat, niin monet muutkin vihaavat sua ja sun typeriä viestejäsi, jotka aiheuttavat vaan enemmänkin myötähäpeää sua kohtaan.
mene pois tältä foorumilta.
ja niitä sun typeriä vastauksia voit ite kaivella, nimittäin lähes jokainen on typerä.
oijoi etkö löytäny kun yhen "vastauksen" ja sekin oli kysymys DORKA! Ja toisekseen en oo misään vaiheessa kehunut omaa joukkuettani! Ja mitä sinä annat ymmärtää tällä lauseella: "olet pelannut seiskadivarissa ja muutenkin puolet siitä ajasta minkä minä olen pelannut."eli kukas tässä nyt oikein kehuu itteään ja kannattaa käydä kysymässä mamilta mitenkä ne roomalaiset numerot menikään, oon pelannut nyt kaks kautta jo kutosessa:D
ps.puhuit ittes hyvin kyllä pussiin:D
Noh pistäs nyt se sun oman joukkeen id niin katotaas millanen tiimi sulla on.Oon jo yhen kerran pyytäny, mutta etpä oo kehdannu sitä tänne laittaa(varmaan ihan syystä;)
sää sitä oot pyytäny?? Mut jos nyt haluut tietää, niin tossa on 254196!! Ootkohan varma, että kehtaamisesta oli kyse???
mun tiimi pelaa vitosessa, niin mitäs tarkotit tolla;
"Oon jo yhen kerran pyytäny, mutta etpä oo kehdannu sitä tänne laittaa(varmaan ihan syystä;)" Pitäiskö joidenkin vai hävetä joukkuettaan??? Häh??
Kuka on samaa mieltä !
Oon valitettavasti sitä mieltä, että te olette kyllä todella lapsellista porukkaa, hellanlettas..
Ei oo joukkuetta?Mielestäni oon kyllä jo viidettä kautta alottamassa Team Bossi:lla...
Ei pahalla mutta "nimetön" tuntuu siltä, että haluat vain hyväksyntää näillä sun viesteilläs?
Etpä tainnu olla sitten sinä se jonka ekana käskin laittaa sen joukkue id:n kun on tässä jo aika monta tullu aukomaan päätään, tässähän menee jo vallan sekaisin...
Otan takasin ton kehtaamis jutun, mutta ei tässä nyt ihan alotteliajoita olla.
kyllähän pelle sen joukkueensa omistaa, mutta erittäin heikkotasoisen sellaisen, varsinkin verrattuna siihen että "peräti" viides kausi menossa. cathodion on säälittävä ihminen ja eiköhän hän ymmärrä jossain vaiheessa poistua tältä areenalta sinne newbie konferensseihin säälittävine kysymyksineen -ja vastauksineen.
Hei tuo herja on menny vähä liian pitkälle. Ei täällä ole tarkoitus loukata tai haukkua toisia. Vaan jutella hattrickistä. Vielä ote hattrickin säänöistä
Näitä sääntöjä rikkovat voidaan poistaa Hattrickistä heti.
Huomaa, että Gamemastereilla on täysi valta päättää, rikkooko joku sääntöjä.
On jyrkästi kiellettyä Hattrickin pelaajana...
* ...lähettää uhkailevia, loukkaavia tai halventavia viestejä (sähköpostia tai vastaavia) toisille pelaajille tai Hattrickin konferensseihin.