ihmeissään

mikä mättää kun ei pääse enään chattiin?
aina aukeaa vaan sivu mikä ilmoittaa saman tiedon joka kerta avattaessa!
onko muillakin samoja ongelmia??
6661
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

...itsekin ihmettelen. Olen kyllä melkoisen ummikko chattipuolen jutuissa, mutta uskon, etten sentään ite oo torveillut. Mä pääsen sisään kylläkin, mutta kirjautumisessa on ongelmaa välillä ja jos ei se töki, niin sitten tökkii itse chatti: en näe freimissä keskustelijoita, kun se vain lataa ja lataa, enkä täten pääse valitsemaan ketään. Noloa kun joku yrittää mulle, mutta mä en pysty vastaamaan henk.koht.

Äänestä
  • ...itsekin ihmettelen. En minäkään mikään ammattilainen ole chattipuolen jutuissa, mutta ei minullakaan toimi sen kummemmin.Ja sisään minäkin pääsen huoneeseen, mutta kirjautumisessa on ollut ongelmaa välillä ja jos se ei töki, niin sitten tökkii itse chatti. En näe freimissä keskustelijoita, kun se vain lataa ja lataa, enkä pääse valitsemaan ketään. Ja kun nimet tulee näkyville, en pysty kirjoittamaan. Noloa kun joku yrittää mulle, mutta mä en pysty vastaamaan henk.koht. Enkä minäkään mitään ole töpeksiny, ainakaan omasta mielestäni.

    Äänestä

.. että koko aamun oon yrittänyt päästä postiakin lukemaan. Eikä aukee. Ei ainakaan mulle. Oiskohan joku tauti iskenyt koko suomi24:ään???

Äänestä
  • paska mikä paska, en paremmin sano!!!

    Äänestä

Jos sattuu chatti toimimaan moitteettomasti, niin sitä voi jo pitää ihmeenä. Yleensä sivujen aukeaminen kestää ikuisuuden, jos nyt sattuvat ollenkaan aukeamaan. Tiettyihin huoneisiin pääseminen on todellista tuskaa...sitten kun viideskymmenes kerta toden sanoo, kone ei anna kirjoittaa mitään, ja kohta...hups, lensit ulos! Mutta Suomihan toimii aivan hyvin....eikö....;))

Äänestä

Kyllä näköjää on muitakin joilla sätti sekoilee , mulla kuukauden on puuttunut muitten nikit kokonaan. muuten kone pelaa oikei hyvin ja nopeesti ,liekkö palvelimilla eroja ,mulla on sonera laajakaista....

Äänestä

Kommentoi aloitusta


äimänkäkenä kirjoitti:

mikä mättää kun ei pääse enään chattiin?
aina aukeaa vaan sivu mikä ilmoittaa saman tiedon joka kerta avattaessa!
onko muillakin samoja ongelmia??

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu