soitto fordin varaosatiskille.Sulakeboksi -94 escortti 241,00 euroa ja 146,euroa.Hintaeroa johtuu onko auto valmistettu alkuvuodesta vai jäkeen 15.8 -94.
Mikä ero noissa bokseissa on muutakuin hinta?Saako jostain halvemmalla tuohon alkuvoudesta kasttuun malliin kuin maksamalla 241,00 eskoa?
sulakeboksi
escortti2
3
843
Vastaukset 3
- esko
vaikka avk.fi tai varaosahaku.fi
- esko
sapoma.fi
- escortti2
esko kirjoitti:
sapoma.fi
joo,purkaamot rules.Noissa boxseissahan on se kuuluisa tinausten murtuminen juttu.Saattaa olla purkuosassa jo samaa vikaa mitä nyt kiinniolevassa boxseyssä.
Tinaaminen on halvin kotikonsti.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1241466
Salaisuudet paljastuu
Viimeiset hetket meneillään ottaa yhteyttä. Kertoa totuus ja selvittää asioita. Viimeiset hetket meneillään jos joku1361082Poliisi pamputti Variskankaalla
Mistä lie alkanut ja miksi poliisit kutsuttu, mutta mielestäni hyvin toimittu. Jos haluaa rähistä eikä rauhoitu puheella471036Kysely : Juuri kukaan ei halua nykyisen hallituksen jatkavan
Ylen kysely: Juuri kukaan ei halua nykyisen hallituksen jatkavan – eivät edes hallituspuolueiden omat kannattajat Kes921012Karita Tykkä mennyt kihloihin.
Onnittelu kuuluu hänelle ja tulevalle aviopuolisolleen.98745- 67733
- 25710
- 34702
S-ryhmän ihmisoikeuslinja ei kestä omaa hankintaketjuaan
S-ryhmän Israel-boikotin suurin uskottavuusongelma löytyy yllättävän läheltä, SOK:n omien tuotemerkkien hankintaketjuist25619- 8601