HELP HEPL HELPHELPHLEP

mulla vilkkuu tommonen sininen kysymysmerkki tuol alhaalla ja ilmottaa viruksista sit tulee jotai vitun jutksii et pitäs ostaa jotai et
2230
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Onko sulla viruksentorjunta ohjelmaa ja palomuuria koneellasi, jos ei ole niin osta vaikka siltä yritykseltä keneltä on nettiliimäkin.

Äänestä

kannattaa skannata kone viruksien ym. varalta, vaikka jollakin nettiscannerilla mutta kannattaa asentaa jokin ohjelma sitö varten, kuten Avast!.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


HELPHLPEHLPHEHLEP VIRUS kirjoitti:

mulla vilkkuu tommonen sininen kysymysmerkki tuol alhaalla ja ilmottaa viruksista sit tulee jotai vitun jutksii et pitäs ostaa jotai et

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu