Jes!

Seinänaapuri muuttaa veke jes!
Vapun aikaan siellä tapettiin ihminen ja elämä jatkuvasti ihan mahotonta niin että pikku likat eivät aina ole uskaltaneet ulos mennä kun naapuri muijan kulloinenkin kumppani aina välillä örisee ja huutaa rapussa tai nukkuvat ovemme edessä;(
Onneksi se meno loppui nytten!
6806
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

naapuriisi muuttaa 6-henkinen mustalaisperhe.

Äänestä
  • repesin xD

    Äänestä

  • voit olla oikeassa tosin ei mulla mitään ole mustalaisia vastaan kunhan ihmisiksi elävät..

    Äänestä

  • repesin kirjoitti:

    repesin xD

    mutta miks tosin sehän hyvä;O))

    Äänestä

Meidän naapurissa puukotettiin myös kerran naista mutta se selvisi valitettavasti hengissä. Jos olisi kuollut oltaisiin päästy samalla myös häiriköstä eroon kun olisi joutunut vankilaan kavereidensa sekaan istumaan.

Äänestä
  • mutta noi pirun naapurit eivät vielä ole muuttaneet vaikka kamat jo veke veivätkin..
    Heillä 6kk aikaa oikeudenpäätöksellä et siihen malliin...

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


blondi-72hki kirjoitti:

Seinänaapuri muuttaa veke jes!
Vapun aikaan siellä tapettiin ihminen ja elämä jatkuvasti ihan mahotonta niin että pikku likat eivät aina ole uskaltaneet ulos mennä kun naapuri muijan kulloinenkin kumppani aina välillä örisee ja huutaa rapussa tai nukkuvat ovemme edessä;(
Onneksi se meno loppui nytten!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu