cbr 600 F-05 sliparit

kertokaapa hyvät hondaihmiset mitkä sliparit sopivat kyseiseen pyörään suoraan ilman muutoksia?
Pärinää kaipailen...
2493
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

siihen sopii hyvistä tarvikemerkeistä mikä vaan. Ihan sen verran vihjettä heittääkseni. Ajoin tossa jokin aika kaverin -02 cbr 600 F/sport mallia, joka on perää lukuunottamatta ollut melkein sama kuin toi äffämalli. Pyörään oli isketty Micronin slipari ja Powercommader 3. No äänethän ei tietenkään saa mopoa menemään yhtään sen kovempaa ja pelkän sliparin vaihdolla ei hyödy juuri muuta kun äänet. No tämä peli oli yllättävän pirteä noilla muutoksilla ja pc:n ohjelma oli sellainen, et se antaa lisää alavääntöä ja vaikuttaahan se tietenkin ylempänäkin. No nää osat vaatii sitten käynnin penkissä, jottei mitään hajoamiseen liittyviä murheita tulisi eteen. No tää nyt ei ollut aivan suoranainen vastaus, mutta vihje jolla saadaan hyvä yhdistelmä, jos lompakossa on vähänkään ylimääräistä. Pelkkä slipari ei muuta oikeestaan muuta ku ne äänet. Hyvä niin jos se sulle riittää. Omassa bladessa on lyhkänen micronin bolttis ja äänet on sen mukaiset. Joskus ärsyttävät jopa hieman itseänikin.

Äänestä
  • pyörääni enemmän jos pitäisi kovempaa päästä ni vaihtaisin isompaan mopoon...

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


kyllästynyt kihinään... kirjoitti:

kertokaapa hyvät hondaihmiset mitkä sliparit sopivat kyseiseen pyörään suoraan ilman muutoksia?
Pärinää kaipailen...

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu