gta vice city

oon nyt siinä kohas kun pitäis sille prätkäjengille tehä joku juttu mis pitää kerää chaos mittari täyteen 2min:ssa, miten se onnistuu? entä se ostoskeskuksessa lasien paskaks pisto? oisko jotain hauskoi juttui mitä vois kokeilla?
3387
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Saanko vice cityyn koodeja

Äänestä
  • vice cityyn ja muihinkin koodeja www.cheatcc.com

    Äänestä

otat minikaanin ja ammut kaikki lasit paskaks
minikaanin saat kun teet tämä koodin pelin
aikana R1 R2 L1 R2 VASEN ALAS OIKEA YLÖS
VASEN ALAS ALAS ALAS armor koodi on R1 R2 L1 X
VASEN ALLAS OIKEA YLÖS VASEN ALAS OIKEA YLÖS
ja poliisit pois perästä koodi on R1 R1 O R2
YLÖS ALAS YLÖS ALAS

Äänestä

Kommentoi aloitusta


lizard kirjoitti:

oon nyt siinä kohas kun pitäis sille prätkäjengille tehä joku juttu mis pitää kerää chaos mittari täyteen 2min:ssa, miten se onnistuu? entä se ostoskeskuksessa lasien paskaks pisto? oisko jotain hauskoi juttui mitä vois kokeilla?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu