Baarin jälkeen...

RawDeal

Hohhoijaa. Taas jäätiin sitten ilman yöseuraa. Ajattelin kävellessäni bussipysäkiltä kotiin. Lukuisat lähes-tymisyritykset baarissa eivät olleet tuottaneet minkään laista tulosta. Olin kohtuullisessa humalassa jonka takia käveleminen oli jonkin verran horjuvaa. Olin kuitenkin sellaisessa kunnossa, että jos jotain seuraa olisin saanut, miekkani olisi varmasti valmiina toimintaan.

Jonkin aikaa käveltyäni huomasin, että eteeni oli ilmestynyt sivutieltä varsin seksikkään näköinen nainen. Naisella oli päällään lähes vesirajaa hipova minihame ja korkeat pitkävartiset korkokengät. Yläkerrassa naisella oli päällään valkoinen paljastava toppi. Naisella oli pitkät vaaleat hiukset ja upeat pitkät sääret. En kerennyt nähdä kuinka suuret rinnat naisella oli, mutta takaapäin arvioidessa ne näyttivät varsin halut-tavilta. Nainen käveli todella seksikkäästi keinuttaen lantiotaan vahvasti. Tunsin kuinka miekkani rupesi heräilemään housuissa tuota upeaa näkyä katellessani.

Käveltyäni jonkin matkaa naisen perässä huomasin, että hän vilkuili taakseen minun suuntaan. Ei perkele nyt se pitää mua varmaan jonain raiskaajana, ajattelin. Kääntyessään kotipihalleen nainen otti kuitenkin varsin pitkän katseen minuun ja vinkkasi silmää. Ohhoh nyt tais pojalla tärpätä, mietin kiimoissani. Seu-rasin upeaa näkyä sisäpihalle ja katsoin kun nainen käveli asuntonsa ovelle ja avasi sen. Avatun oven edessä nainen nosti minihamettaan ylöspäin joka paljasti alastoman varsin suuren, mutta kiinteän taka-puolen. Nainen asteli sisälle asuntoonsa, vilkaisi taakseen, mutta ei sulkenut ovea. Kävelin tyynen rauhal-lisena asunnolle, menin sisään ja suljin oven. Otin kenkäni pois jalasta ja aloin etsimään naista asunnosta. Naista ei näkynyt missään. Keittiöön päästyäni tunsin kuitenkin jotain takanani.

Seisoin liikkumatta paikallani, kun tunsin käden hivuttautuvan vatsaani pitkin alaspäin housujeni etumuk-selle. Taitavasti kädet avasivat sepalukseni ja ottivat esiin puolikovan kullini. Älä sano yhtään mitään, kuulin kuiskauksen korvaani. Käsi leikitteli kullillani vetäen hiljalleen esinahkaani edes takaisin. Kullini kovettui kivenkovaksi ja hengitykseni vahvistui. Seuraa mua, kuulin äänen takaani. Käännyin ja näin nai-sen kävelevän makuuhuoneeseen. Kävellessään nainen otti päältään topin ja heitti alta paljastuvat rintalii-vit topin kanssa lattialle paljastaen pienet. mutta kiinteän rinnat. Samalla hän nosti lyhyen minihameensa lantioille.

Nainen asettui nojamaamaan seinää vasten ja levitti haaransa. Noule mua, sanoi nainen. Polvistuin naisen taakse, nuolaisin sormeani ja siirsin sen naisen kosteaan vakoon. Etsin sormeenpäähäni naisen klitoriksen ja aloin hyväillä sitä hitaalla liikkeellä. Nainen huokaisi voimakkaasti ja kaartoi selkäänsä enemmän. Otin sormeni pois vaosta ja siirsin käteni naisen pakaroille. Levitin hieman pakaroita ja aloin nuolemaan nai-sen täysin paljaaksi ajeltua vakoa. Hitain kiusoittelevin nuolasuin aloitin ja nopeutin hiljalleen kieleni lii-kettä. Nainen alkoi houhattaa yhä voimakkaammin ja vartalo tärisi nautinnosta.

Ooooooh nyyyyt, voihkaisi nainen saadessaan tärisyttävän orgasmin. Nousin ylös ja kiedoin käteni naisen ympärille. Kiusoittelin samalla kovalla kullillani takaapäin naisen klitorista. Käänsi naisen ja heitin tämän sängylle. Nainen makasi sängyssä hajareisin kiimainen, mutta jopa hieman pelokas katse silmillään. Rii-suin housuni ja bokserini ja siirryin naisen päälle. Katsoin lujasti naista silmiin ja kiusoittelin viellä hie-man kullinkärjelläni naisen klitorista. Nainen sulki silmänsä ja alkoi voihkia taas vahvasti. Kostutin kul-liani hieman syljelläni ja upotin sen hiljalleen naisen sisään. Naisen pillu oli yllättävän tiukka, joten jou-duin pikkuhiljaa upottamaan sitä sisälle. Työnnyin yhä syvemmälle nopeammin ja nopeammin. Nainen vikisi allani. Tunsin kuinka mällin lähtöä alkoi olla lähellä. En kuitenkaan halunnut viellä laueta, joten siirryin naisen päältä tämän viereen. Käänsi naisen kyljelleen ja käskin tämän ohjata minut sisään. Sisälle päästyäni otin naisen oikeasta jalasta kiinni ja levitin tämän reisiä erilleen. Laitoin oikean keskisormeni naisen klitorikselle ja samalla kun nussin naista kullillani, hieroin sormellani tämän klitorista. Nainen käänsi kasvonsa minuun päin ja aloitimme samalla kiihkeän suuten. Naisen huohutus voimistui niin pal-jon, että tämä ei kyennyt enää suutelemaan. Hieroin klitorista niin nopeasti kuin pystyin ja samalla nussin voimakkaasti naista. Tunsin kuinka nainen alkoi tärisemään orgasmista ja samalla lakaisin mahtavan mäl-lin naisen sisuksiin. Tärisimme molemmat hetken ja pidin naista sylissäni.

Voitaisko me joskus ottaa uusiks, huusi nainen perääni. En vastannut mitään vaan housut jalkaani saatua-ni lähdin saman tien ulos. Ei helvetti, miks en käyttäny kortsuu, ajattelin kotiin kävellessäni.

2

9946

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Nimetön

      Ope-tele kirjoita-maan. sinula on pal-jon
      vir-hetä

      • Nimetön

        Juu copy pastesin suoraan Wordistä mikä oli tavuttanu noi.


    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Lindtman I vasemmistohallitus aloittaa viimein Suomen kuntoon laittamisen

      Tässä nyt on 3 vuotta seurattu irvokasta kärsimysnäytelmää nimeltään "valtion budjetin tasapainotus by äärioikeisto", ja
      Maailman menoa
      156
      2548
    2. Missä viipyy persujen lupaama euron bensa?

      En edes muista milloin bensapumpussa olisi ollut ykkösellä alkava litrahinta. Missä siis viipyy persujen lupaama euron b
      Maailman menoa
      148
      2377
    3. Kirje, PellePelottomalle.

      Tärkeää olisi luoda ystävyys, että se, jota rakastaa, on samalla paras ystävä ja luotettavin, jolle voi ja uskaltaa luot
      Ikävä
      102
      1072
    4. Meni kyllä aika solmuun

      Meidän tutustuminen 😐
      Ikävä
      64
      901
    5. Sinua oli kiihottavaa

      Sinua nainen oli kiihottavaa katsella.
      Ikävä
      65
      839
    6. Persut jakavat tekoälyllä tehtyjä kuvia maahanmuuttajista somessa

      Eivät mainitse, että ovat tekoälyllä tehtyjä. Eivät näe asiassa mitään ongelmaa. Valehtelijapuolue taas vauhdissa. Unka
      Maailman menoa
      274
      717
    7. Mistä löytyy naisseuraa sinkkumiehelle?

      Kertokaapas kokeneemmat mistä löytyis naisseuraa sinkulle. Ihan ois eukko nyt tosissaan hakusessa. Tanssipaikat kun on a
      Kuhmo
      18
      717
    8. Voi teitä naisia

      Suudeltiin ja nukuttiin toisissamme kiinni mutta pillua ei tullu, ei edes aamulla. t.38vmies
      Sinkut
      85
      710
    9. Martinan hevoset.

      Tämä todella kaunis ja ketterä harmaa hevonen jolla monet kilpailut voitetaan ei ole Martinan.Tytär ratsastaa sillä tait
      Kotimaiset julkkisjuorut
      203
      680
    10. Hyvä meininki

      TTP:ssa väkeä tosi runsaasti paikalla. Hyvää ruokaa jälleen ja munkit ja sima erinomaista. Kiitos yrittäjälle! Hieno Vap
      Haapavesi
      22
      658
    Aihe