onx sillä mitään väliä että ottaakos esim. sigraa,levitraa,cialis tai viagraa tyhjään vai täyteen mahaan.. itse ottanut yleensä aina ruuan päälle tai sit on ollu ryyppäämässä ja ottanut siihen päälle loppu illasta.. ja hyvin on potkinut. ja mites toi sigra blue mitä eroo entiseen sataseen,näky ainaskin olevan halvempaa. kertokaa jos sitä on joku jo testaillut.kitos.
potenssi
lääkkeet
3948
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 3
Vanhimmat
...täytenkin mahaan otettuna, niin eihän siinä mitään. Yleensä kaikki lääkkeet (esim. kipulääkkeetkin) kyllä imeytyy paremmin kun vatsa on tyhjä, eli ei täynnä ainakaan rasvaista ruokaa (joka haittaa imeytymistä). Ei kai se kessi täynnä kaljaakaan edesauta imeytymistä. Mutta siis jos toimii, niin anna palaa.
Ei se sigra blue ole halvempi, paketissa vaan on vähemmän nappeja. Tietysti jos blue toimii puolikkaalla ja tavallista tarvitsee kokonaisen, niin tämä edullisuusmatematiikka muuttuu ihan toiseksi. En ole itse vielä ehtinyt kokeilemaan, mutta toimittajalta kyselin ja on kuulemma muuten sama kamaa, mutta vaikuttaa perinteistä nopeammin. On sitä joku täälläkin kehunut.
Noista mainitsemistasi levitra, cialis ja viagra ovat erektiolääkkeitä. Noissa muissa vaikuttavana aineena lähinnä usko parempaan huomiseen.
viagra ja cialis suositellaan otettavaksi tyhjään mahaan. levitran taas voi ottaa ruokailun päällekin. tosin kai se kaikille olisi hyvä ottaa ne lääkkeet tyhjään mahaan.