Moi. Mitäköhän maksaa yleensä napalävistys? Entä kulma? Tai huuli?
Mitä korut maksaa?
Mikäköhän mahtaa olla halvin paikka Turussa jossa laitetaan lävistyksiä?
Ajattelin mennä Tattoo Studio nobodyyn mutten löytänyt hintoja.
Pitäisikö varata aika?
Mitä korut maksaa?
Mikäköhän mahtaa olla halvin paikka Turussa jossa laitetaan lävistyksiä?
Ajattelin mennä Tattoo Studio nobodyyn mutten löytänyt hintoja.
Pitäisikö varata aika?
Vastaukset 6
Vanhimmat
läväreitä. hyihyi.
Nämä ovat vain suurinpiirtein hintoja, jossain voidaan laittaa paljon edullisemmin, jossain voidaan laitatuttaa kiskomalla enemmän mania.
Mutta siis
napa noin 50e,
kulma noin 40e ja
huuli samoin noin 40e.
Ja tuohon hintaan sisältyy myös se koru.Mutta jos haluat siis vain korun ostaa niin lävistysliikkeistä en menisi ostamaan jos vaihtoehtoja on.Meinaan,että täällä tuppukylässä nimittäin joutuu pulittamaan sellaset reilut 20e korusta, kun taas esim Helsingistä löytyy kunnon valikoima ja alle kympillä.Kyllähän sekin tuohon hintaan vaikuttaa minkälaista korua hakee, mutta huomattavasti edullisemmin siis lötyy.
En osaa Turun lävistysliikkeistä sanoa yhtikäs mitään, mutta yleensä ajanvaraus on hyvä juttu. Ota puhelin käteen tai mene paikanpäälle ja kysy hinnat ja onko ajanvaraus tarpeellinen, sekä mahdollisesti muut sinua mietityttävät asiat.
Onnea =)
(parempi paikka kysyä lävistyksistä >> muoti ja kauneus > lävistykset
sain napaan 38 eurolla
huulikorun laiton aivan ilmaiseks.. koru maksoi vaivaiset 1,5€..
napaan ,meinaan
lävistykset varsinkin naamassa ovat turhia.
En ymmärrä mikä lävistyksissä viehättää varsinkin naisia.