kolari korjaus

Onko kokemuksia kolarikorjausesta hki/vantaa liikkeissä? takapuskuri menee ainakin vaihtoon ja mitä sieltä alta sitten löytynee.
Vemix vai Vaunula? onko muita suosituksia missä olette saaneet kunnollista palvelua ja homma on hoidettu hyvin?
2533
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Vaunulaan vie, siellä toiminta on ala-arvoista kaikkissa asioissa. Mikään ei onnistu, eivätkä ota mitään kantaa tyrimiseensä ! Liike, jonka toimita pitäisi lailla kieltää !

Äänestä

Vemix/Tikkurila oli ok, kun n. vuosi sitten käytin peltiä oikaisemassa. Nopeasti saivat tehtyä ja jälkikin näytti hyvältä. Huoltopuoli ei mielestäni niin hyvä.

Vaunulla/Tikkurila olen teettänyt vain yhden vuosihuollon ja silloin kaikki toimi hyvin. Tod.näk. vien sinne toistekin.

J

Äänestä

Kommentoi aloitusta


focus wagon 05 kirjoitti:

Onko kokemuksia kolarikorjausesta hki/vantaa liikkeissä? takapuskuri menee ainakin vaihtoon ja mitä sieltä alta sitten löytynee.
Vemix vai Vaunula? onko muita suosituksia missä olette saaneet kunnollista palvelua ja homma on hoidettu hyvin?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu