Christinalle kävi todella hyvin myös se tumma "latina-look"!
http://connection.christina-aguilera.net/photos/elleuk_02.jpg
http://connection.christina-aguilera.net/photos/latina_01.jpg
http://www.christina-aguilera.net/photos/ema03promo_21.jpg
Bring back the black hair!
Bring back the black hair!
4
710
Vastaukset
- nimeton
Christina näyttää muutaman vuoden takaisissa mustissa hiukissa paljon seksikkäämmältä ja vahvemmalta kuin tämän hetken valkoisissa. En tajua Tiinun blondiviehätystä vai pitääkö hän vaaleaa tukkaa erottuakseen Britneystä jolla mustat hiukset? Jokatapauksessa tumma look takas Christina!!!
- simple
Christina näytti upealta Fighter-videossa, varsinkin ne etuhiukset olivat mahtavat.
Btw, Christinasta tuli blondi, ennen kuin Britneyllä oli mustat hiukset. - Brit brunette
simple kirjoitti:
Christina näytti upealta Fighter-videossa, varsinkin ne etuhiukset olivat mahtavat.
Btw, Christinasta tuli blondi, ennen kuin Britneyllä oli mustat hiukset.Christina värjäSi platinanvaaleat kutrit ennen Spearsin mustaksi muuttumista. Mólemmat näyttävät ok:lta nykyisissä väreissään MUTTA parhaiten Chris Aguileralle sopii mustat kiharat ja Britnille tummanruskeat jollaiset hänellä oli viime vuonna!!
- Hippo
Brit brunette kirjoitti:
Christina värjäSi platinanvaaleat kutrit ennen Spearsin mustaksi muuttumista. Mólemmat näyttävät ok:lta nykyisissä väreissään MUTTA parhaiten Chris Aguileralle sopii mustat kiharat ja Britnille tummanruskeat jollaiset hänellä oli viime vuonna!!
Ei nykyisissäkään vikaa ole, blondina Christina kelpaa. Mutta niissä mustissa hiuksissa oli sitä jotain... :D
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Purra hyökkää nyt suomalaisen duunarin kimppuun teettämällä mamuilla palkatonta työtä
Niinpä niin. Persut duunaripuolue, HAH. Joko alkaa kovapäisinkin persu älyämään, että persut ovat Suomen kansan vastain18010956Mitä hyvää rikkaiden hyysääminen Suomelle tuonut?
Minäpä vastaan: ei yhtikäs mitään, vaan pelkkää vahinkoa. Demareiden ansiosta Suomen valtio oli käytännössä vielä 1980-8910423Tytti Tuppurainen häpäisi Suomen epäisänmaallisella lausunnollaan USA:n ulkoministerille Rubiolle.
https://www.is.fi/politiikka/art-2000011816267.html Miksi Tytti Tuppurainen päästetään antamaan typeriä lausuntoja noin2335851Purra ehdottaa vaan Tanskan mallia, joka on erittäin hyvä malli
Purra ehdotti helmikuussa Suomeen Tanskan mallia, jossa maahanmuuttajilta vaaditaan työntekoa sosiaalitukien saamiseksi.1814677Kokoomusnuoret: Sosiaalitukien työvelvoitteen tulisi koskea kaikkia
Riikka Purra on esittänyt, että maahanmuuttajilta tulisi edellyttää palkatonta työtä sosiaalitukien vastineeksi. Kokoom1313166- 1713155
L/OVER ikuisesti minun
Aivan järkyttävä sarja. Ei voi olla katsomatta, mutta tuo omat muistot mieleen. Näyttelijät näyttelevät turhankin hyvin391963Mitä voisit miehenä tehdä?
Suojellaksesi kaikkia naisia ja että heillä olisi juuri sinun käytöksen takia edes vähän turvallisempaa. Mitä miehenä2981548Jyrki Linnankivi, Jyrki 69 - Goottirokkarista kirkonmieheksi Lappiin!
Jyrki Linnankivi eli Jyrki 69 on The 69 Eyes -rockyhtyeen vokalisti. Lauluhommien lisäksi hän sanoittaa, säveltää ja sov61380Onnea Maria ja Vilma Amazing Race -voitosta!
Maria Guzenina ja Vilma Vähämaa voittivat Amazing Race Suomi -kisan. Voiton hetkellä Guzenina paljasti, miksi valitsi Vi161314