ja taas...

Niin se täti vaan taas tuli.. haikeeta on!
2258
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Tänään pitäs alkaa.. Tosin kierto vielä sekasin pillereiden lopetettua ett en ihan sata varma tosin ole..

Testin tein ja negaa näytti ja silti on välillä niin huono olo ett yöks!

No, odottelen muutaman päivän ja jos tätiä ei ala kuulumaan, teen uuden testin.. Mutt haikeelta tuntuu ku kuulee muiden plussanneen.

Äänestä
  • Itselläni on myös äklö olo. Ei maistu ruoka ja se mikä menee sisään, tuntuu tulevan takasin käsin.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


>>Nenna<< kirjoitti:

Niin se täti vaan taas tuli.. haikeeta on!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu