kadotin sinut jyväskylän mies

Jyväskyläläinen mies...kadotin sinut..harmi, jäi kesken jotain.
Löydänkö sinut vielä?
8566
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 8

Vanhimmat

..samasta paikasta...

Äänestä
  • :(

    Äänestä

  • :(

    Äänestä

  • mimmi kirjoitti:

    :(

    Tässähän minä olen:) sähkärini
    [email protected]

    Äänestä

Missäs hukkasit? Ja milloin? ...minutko?

Äänestä

huutelet. Et varmasti ole ainoa nainen hänelle!

Äänestä

jos haluat..mut älä sit hukkaa..sillä et todellakaan ole ainoa nainen...

Äänestä

MOi, en tiedä mutta minä ainakin olen käyttänyt ko. nimimerkkiä. Ota yhteyttä.
Terv. Kari

Äänestä

Kommentoi aloitusta


mimmi kirjoitti:

Jyväskyläläinen mies...kadotin sinut..harmi, jäi kesken jotain.
Löydänkö sinut vielä?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu