äidistä on tullut ilkeä,miksi?
Vaikka kuinka hyysään,hän loukkaa!
Vastaukset 5
- Reino
,,,
- ennen 50v alko
sekin syynä sillä keski-ikä on kohta 80v kun koko ajan elin-ikä pitenee.
- kuuskymppinen
Minulla on täti, joka aivoleikkauksen jälkeen muuttui häijyksi. Siihen asti oli mitä mukavin ihminen.
Olen kuullut myös, että Alzheimerin tauti muuttaa ihmisen luonnetta. Otapa selvää.
Jotkut ihmiset tulevat kärsimättömiksi ihan siitä syystä, kun eivät enää pysty tekemään niitä asioita, kuin haluaisivat.
Vanhuus ei tule yksin, se tuo vaivat tullessaan. Mitä todennäköisimmin lähimuisti on kadoksissa ja sen peittämiseksi kiukuttelu. Seuraavaksi oletkin sitten piilottanut jonnekin parivuoteen tai pianon. Rahat katoavat merkillisellä tavalla ja syyllinen on milloin kukakin.
Toivon olevani väärässä!- isän tyttö
tuon tapasta olen jo huomannut eli pitää minua jotenkin syyllisenä johonkin mutta mihin?Soittelen kyllä usein mutta ihan vaan koska välitän ja siksi en ymmärrä hänen vihamielisyyttään!
Vaikka tunteet on minullakin ja loukkaannunkin mutta en sitä hänelle enää näytä.
Pitää ymmärtää vaikka on tämä ollut stressaavaakin.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1431860
Naisten liian suuret vaatimukset?
Palstalla näkee usein vlituksia siitä, että naisilla on miehille liian suuria vaatimuksia. Haluankin nyt mielenkiinnosta3081298Johanna Tukiainen oli seonut ja hyökännyt ystävänsä kimppuun.
Ollut suora lähetys ja repinyt hiuksista ystäväänsä.173939Olen Aito Narsisti
Kysykää mitä haluatte liittyen tähän aiheeseen. Joitain kokemuksiani asiaan liittyen voin harkintani mukaan jakaa.263674- 33611
- 257603
Outo liikkuja
Tämä tyyppi josta kirjoitettiin Ähtärin Ilmoitustaululla. Joka yritti varastaa auton meijeritieltä. Hän liikkui koulut12601- 191553
Iso käsi pormestarille hyvin hoidetusta työstä
Puolangan kunta on siistinyt Paljakan rinteitä kesän aikana – yksi keskeneräinen lakiasia hidastaa vielä rinnekeskuksen20502- 42482