Wolfenstain

Viipurista ostettu Wolfenstain kyselee koodia, mistä saa? Ps. moralisoijien ruikutus ei kiinnosta.
4357
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Kotelosta (sisältä ja ulkoa) sekä cd:stä, voi olla joku tekstitiedosto tai esim keygen yms.

Äänestä
  • Turha kuvitella että pääset pelaamaan
    moninpeliä generoidulla cd-keyllä.

    MUAHAHAHAHAHAHAHA.

    Äänestä

  • Pelimies kirjoitti:

    Turha kuvitella että pääset pelaamaan
    moninpeliä generoidulla cd-keyllä.

    MUAHAHAHAHAHAHAHA.

    ai turha kuvitella? hehheh
    kyllä mulla ainakin toimi generoidulla cd-keyllä pelaamaan netissä moninpeliä

    ja mitä tossa on nauramista HAHAHA vaan ittelless

    Äänestä

laita se cd asemaan ja avaa se hiiren oikealla. sieltä cd:ltä todennäköisesti löytyy kansio nimeltä crack tai cracks. kopioit sieltä löytyvän exe- kuvakkeen kansioon johon pelin asensit. kun kone kysyy, että korvataanko, niin vastaat kyllä. nyt pitäis toimia ilman mitään kyselyitä. vaatii kuitenkin toimiakseen täys asennuksen.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Viipuri kirjoitti:

Viipurista ostettu Wolfenstain kyselee koodia, mistä saa? Ps. moralisoijien ruikutus ei kiinnosta.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu