Gimpshop

Aina kun avaan gimpshopin niin tulee 2 kertaa tälläinen ilmoitus.

Windows. Ei levyä.
Asemassa ei ole levyä. Aseta levy asemaan.

Gimpshop kyllä käynnistyy kun painaa peruuta, yritä uudelleen tai jatka.
1142
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

tuo nyt haittane, jos kerran ohjelma käynnistyy.. Siel on joku systemi mikä yrittää hakee cd:ltä jotain dataa..

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Xptoy kirjoitti:

Aina kun avaan gimpshopin niin tulee 2 kertaa tälläinen ilmoitus.

Windows. Ei levyä.
Asemassa ei ole levyä. Aseta levy asemaan.

Gimpshop kyllä käynnistyy kun painaa peruuta, yritä uudelleen tai jatka.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu