Kysymys :D

Onko riparilla tälläisiä heppuja, onko?

http://www.youtube.com/watch?v=knfppo_P8Tw
7530
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 7

Vanhimmat

ei helvetti:DDD nimenomaan tollasia, älä mee riparille

Äänestä

Ei sattunut meidän leirillemme noin hupaisaa veikkoa. :D

Äänestä

Eipä näin hauskoja taida olla, kun on vapaiden suuntien veikko. Iltaohjelmaan tää ois hyvä ;)

Äänestä
  • eipä varmaan usealta riparilta tuommoista tyyppi löydy
    jos löytyisi niin varmaan iltaohjelmaan olisi ollut erittäin mainio

    Äänestä

Melkein tuollaisia, mutta ei noin hauskoja. He eivät olleet noin taitavia eläytymään. :'( :D

Äänestä

pateettisia jeesustelijoita.

Äänestä

Kumpa oiskin noin hauskoja veikkoja.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Huolestunut maan asukeista kirjoitti:

Onko riparilla tälläisiä heppuja, onko?

http://www.youtube.com/watch?v=knfppo_P8Tw

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu