mikä on halvin vaihtoehto

saada sujuva netti kannettavaan? kiitti! toi 128kbit/s taitaa olla liian hidas.
3447
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

1.Saunalahti PuhuHyvää 0€/kk dataetu 10€/kk = 128kbs

tuolla 128:lla "ehtii" jo ihan hyvin peruskäytössä.

Äänestä
  • miten homma menee?

    Äänestä

  • Nimetön kirjoitti:

    miten homma menee?

    EDGE-puhelin (esim. Nokia 3200); hinta alle 99€
    kaapeli (puhelin-tietokone); hinta pari kymppiä
    liittymä; kts edelliset viestit
    tietokone; mitä ne nyt sitten maksaa....

    ...ja homma toimii

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


netti8 kirjoitti:

saada sujuva netti kannettavaan? kiitti! toi 128kbit/s taitaa olla liian hidas.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu